گروه بازرگانی و ترخیص کالاپاد
tel-01

تلفن: 88564845-88564991-021

email-01

فکس:89777845-021

email-01

ایمیل: info@kalapad.com

logo-01

ترخیص کالا

ترخیص کالا در سال های قبل تا کنون از لحاظ قانون و مفررات بسیار تغییر کرده هر چه در گذشته و سال های قبل  راحت تر بود در حال حاضر دارای قوانین بسیار سختی است.

که البته از بعضی از جهات قوانین سخت برای ترخیص کالا خوب و از بعضی جهات قوانین راحت بد خواهد بود برای ترخیص کالا قوانین سخت از این جهت خوب است که هر محصولی با هر کیفیت مطلوبی وارد نخواهد شد و از این جهت قوانین راحت  بد است که اجناس ساخت آن کشور شاید در بازار داخلی کمتر دیده شود و فرهنگ خرید جنس خارجی به جهت زیاد بودن در بازار بین مردم آن کشور جا بیفتد ترخیص کالا باید حتما دارای قانونی باشد که از هر شاخه محصولات تعداد محدودی وارد کشور شود اگر در مراحل ترخیص کالا دقت کافی به کار برده شود و در قوانین مربوط به ترخیص کالا نظارت دقیق تری به صورت همیشگی و با برنامه انجام پذیرد کنترل بازار هر کشوری بسیار قابل دسترس تر است و از ترخیص کالا و کالاهای وارداتی به نیکی نام برده شود بسیاری از کشورها ترخیص کالا را منوط به ارائه برگه مربوط به پروانه صادرات می کنند نظر به اینکه اغلب مردم در ترخیص کالا این بهترین حالت ممکن خواهد بود به جهت اینکه در قبال هر واردات یک صادرات نیز انجام خواهد گرفت و حداقل می شود این اطمینان را داشت که کشور وارد کننده هم می توانند اسم خود را در کشورهای دیگر در رده آنها نگه دارد و به ازای هر ترخیص کالا در کشور واردکننده در کشورهای دیکر هم در جنس کشور وارد کننده صادر می شود و این بسیار خوشایند خواهد بود.

ترخیص کالا | ترخیص کالا از گمرک | حمل و نقل کالا | گروه بازرگانی کالاپاد

این کار با توجه به سختی های موجود در روند خودش کاری بسیار شیرین است کارشناسی که در این زمینه دارای تبحر
می شود می تواند بازار کار خوبی پیش روی خود از نظز آینده کاری ترخیص کالا داشته باشد. شرکتهای ترخیص کالا نسبت به جذب این افراد تمام سعی خود را می کنند چرا که هر چه قدر در یک شرکت ترخیص کالا نیروهای متخصص بیشتری وجود داشته باشد کارترخیصیه آن شرکت با مشکل کمتری در حین انجام  مواجه خواهد شد.

این کار باید بسیار با دقت انجام شود چون اگر با دقت و ظرافت انجام نشود هر لحظه ممکن است دچار مشکلاتی شود که از طرف اداره مربوطه باعث تذکر دادن شود و ادامه کار را با مشکل مواجه کند و می تواند کاری بسیار قابل برنامه ریزی برای همیشه عمر شرکتها باشد چرا که همیشه تولید محصولات مختلف تا وجود جهان هستی ادامه خواهذ داشت. و مدیر هر شرکت می تواند این اطمینان را داشته باشد که نسل های بعد هم می توانند نسبت به برنامه ریزی شغلی آینده خود با خیال راحت زندگی کنند و اطمینان داشته باشند که انتقال شغل و واگذاری شغل برای سفرهای آینده بدون مشکل امکان خواهد داشت و حداقل اینکه نسل های بعد نسبت به بلاتکلیفی شغلی در امان خواهند بود این کار بسیار بسیار حائز اهمیت است و می توان با یک برنامه ریزی دقیق کار بسیار شیرینی باشد و نسبت به واردات هر جنس که کمبود آن در بازار حس می شود اقدام کرد. و با در نظر گرفتن قوانین و مقررات آسیب ببیند و کار بسیار سختی شود. حتی به سوهان روح تبدیل شود و شبانه روز صاحب شرکت را به شدت خراب کند اما خیلی راحت است اگر با قانون و مقررات آشنا باشیم.